+380 63 64 806 78
+380 68 46 777 59

+380 63 64 806 78 +380 68 46 777 59 Працюємо:
Пн-Сб: 9:00-18:00
Нд: 10:00-16:00

Ваш кошик 0

    Якщо ви вирішили     привести свій сад в порядок      і зайнятися його озелененням, то фахівці - садівники вам в цьому допоможуть і проконсультують з питань, пов'язаних з і обслуговуванням ділянки. Садовий центр "ГалСад" надає консультаці ї по садовому догляду , гарантуючи при цьому високу якість та індивідуальний підхід.  

  

      

  

     Грамотний догляд за садом, В який нерідко вкладено чималі кошти, передбачає широкий спектр своєчасних робіт.  

      У встановлений час необхідно     стригти газон, прищеплювати або кронувати дерева, обрізати і пересаджувати рослини, мульчувати грунт  і т.д. Всім, особливо плодовим, рослинам потрібен постійний і строго     дозований полив     . Та й квіти довгий час збережуть свою красу тільки завдяки ретельному догляду.  

  

      

  

Сад, за яким доглядають тільки коли є час, ніколи не стане ідеальним! Тому, якщо ви не плануєте весь свій час присвятити догляду за садом, задумайтеся про можливість запросити садівника, який зможе регулярно і на професійному рівні виконувати весь комплекс робіт по догляду за садом, обслуговування ділянки. Тим більше окремі процедури неможливо зробити власноруч, наприклад, кронування або видалення дерев.

  

      

  

Також вкрай складно правильно обрізати кущі і плодові дерева. Наприклад, існують найрізноманітніші методи обрізки яблунь, залежно від умов і бажаного результату.

  

    У цих і в багатьох інших випадках будуть потрібні     послуги садівника     . Фахівці - садівники допоможуть вам у догляді за садом, а також проконсультують з питань, пов'язаних з обслуговуванням ділянки.  

  

     Догляд за деревами та чагарниками в саду   

      Потрібен чималий термін часу, щоб ваші дерева виросли. Вони вимагають багато зусиль і турботи.     Обрізка, щеплення та лікування      необхідні не тільки плодоносним рослинам - хвойні та декоративно-листяні дерева також можуть засохнути і втратити декоративність без належного догляду за садом. Окремим видам потрібно регулярне зрошення крони, іншим настільки ж регулярне обприскування захисними засобами. Крім цього на ділянці можуть рости непотрібні вам деревця або сухостій, який не тільки псує вигляд, але і представляє реальну небезпеку.  

  

      

  

Пильної уваги заслуговують і чагарники - з часом вони розростаються і втрачають зовнішній вигляд, вкриваючись відцвілими китицями, жовтіючими листям або стирчать на всі боки неохайними гілками.

  

      

  

Обслуговування ділянки садівником на подібному рівні допоможе вашому саду цілий рік виглядати здоровим, акуратним і красивим.

  

      

  

Фахівці - садівники надають будь-які послуги по садовому догляду: профілактичний огляд, валку дерев, кронування, вирубку, обрізку дерев і чагарників. А також супутні заходи - прибирання сучків і листя, лікування дерев і підгодівлю добривами.

  

     Догляд за газоном   

  

Сучасний сад не обходиться без газону, ідеальний вигляд якому забезпечують не тільки вдало підібрані травосуміші, але й належний догляд.

  

      

  

    Фахівці садових компаній не тільки підберуть оптимальний варіант системи поливу та дренажу, а й проведуть всі необхідні     сезонні види робіт     , Виконають регулярну, аерацію і стрижку газону.  

  

     Догляд за квітниками, альпінаріями і рокарії   

  

Сервісне обслуговування саду, у виконанні фахівців - садівників, включає обов'язковий догляд за всіма його елементами: квітниками, рокарії і альпійськими гірками. У тому числі підготовка грунту, посадка квітів, прополка, підживлення, заміна, боротьба з бур'янами та шкідниками.

  

      

  

     Види послуг догляду за садом   

  

    Існують, як тривалі послуги садівника, Так і  разові роботи  з обслуговування ділянок (стрижка, підкормка, обробка від бур'янів, шкідників, хвороб і т.п.)  

  

    При регулярних роботах  садівники виїжджають на об'єкт регулярно, від одного до декількох разів на тиждень (залежно від домовленості з клієнтом), протягом усього сезону.  

  

      

  

    При виконанні     разових робіт      фахівці виїжджають на об'єкт для виконання конкретного завдання, яке виконується протягом одного дня.  

  

      

  

Особливості роботи у залученні до догляду за садом садівників, які знаходяться під контролем фахівця. Садівники попередньо навчаються виконанню стандартних прийомів догляду за садом. у разі виникнення труднощів садівники консультуються по телефону або на місце виїжджає агроном, радить їм подальші дії. При цьому компанії бере на себе придбання та доставку засобів захисту, добрив та інших матеріалів з догляду за садом, а за вашим бажанням використовується власний інвентар компаній.

  

    Таким чином,     переваги використання професійного принципу догляду за садом      в наступному:  

  

     садівники виконують роботи по догляду за садом на високому рівні, що виключає необхідність запрошення спеціаліста з ландшафтної компанії;

  

    своєчасна доставка інвентарю та витратних матеріалів;

  

     хвороби і шкідники рослин виявляються на ранніх стадіях, коли декоративність рослин в значній мірі не постраждала.

  

    своєчасність виконання всіх робіт по догляду за садом.

  

    Пропонуються два способи реалізації     комплексного догляду за садом     :  

  

     При догляді за садом використовуються витратні матеріал компаній.

  

    Інструменти по догляду за рослинами придбає сам клієнт, згідно списку обов'язкового інвентарю.

  

     Комплексний догляд за садом      включає в себе наступні роботи:  

  

          Обрізка дерев      - Весняна обрізка плодово-ягідних і декоративних дерев і чагарників;  

  

          Догляд за газоном      - Обслуговування газону, що включає прочісування дернини, систематичні покоси, аерацію, підгодівлі й поливи.  

  

          Догляд за деревами та чагарниками     , Що включає в себе розпушування при стовбурових кіл, періодичні підгодівлі, поливи та літню формовку крони;  

  

          Догляд за живоплотом      (Стрижка живоплотів)  

  

          Догляд за квітниками і альпійськими гірками     , Включає прополювання бур'янів, посадку нових рослин, підживлення, поливи, ділення і розсадження рослин;  

  

      

  

          Лабораторні дослідження      грунтів, органіки, води;  

  

      

  

         Профілактика та боротьба      з основними шкідниками і хворобами рослин;  

  

      

  

         Підтримка чистоти і порядку      на території заміського володіння;  

  

    

повернутись до Послуги

Акції

Чому потрібно купувати рослини і садовий товар саме у нас