+380 63 64 806 78
+380 68 46 777 59

+380 63 64 806 78 +380 68 46 777 59 Працюємо:
Пн-Сб: 9:00-18:00
Нд: 10:00-16:00

Ваш кошик 0

Ландшафтний дизайн. 

Ви будуєте будинок, готельний комплекс чи просто хочете навести порядок на Вашій ділянці? Тоді Ви звернулися в правильному напрямку!

 • Озеленення
  ландшафту
 • Водойми
 • Плавальні
  водойми
 • Водоспади
 • Річки
 • Сухі річки
 • Фонтани

Чому саме ми?

 • Ми на ринку більше десяти років
 • Чітка та якісна здача обьектів
 • Найкращі кваліфіковані майстри
 • Гарантія на всі роботи

Тоді Ви звернулися в правильному напрямку!
Пропонуємо Вам послуги ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНУ, Ви отримаєте консультацію висококваліфікованих фахівців, та будете отримувати задоволення від Вашої ділянки все більше і більше.
Детальніша інформація у нас на сайті, в розділі послуги.
P.S. Поспішайте, адже весна вже прийшла.

На сьогодні, будь-який сучасний архітектурний проект, незалежно від вартості та призначення, не може обійтись без оформлення прилеглої території.
Благоустрій Вашої ділянки це мистецтво, яке потребує висококваліфікованих фахіфців. Саме такі люди працюють у нас, які вміють і знають що саме потрібно Вам. Якісна робота ландшафтного дизайнера дає збалансоване поєднання будинку з навколишнім середовищем.
Планування ландшафтного дизайну перш за все починається з дизайн-проекту. Важливо пам'ятати, що ділянка приховує всередині себе і багато обмежень, пов'язаних  з особливостями території.

 Спеціаліст намагається продемонструвати якнайкраще гарні сторони ділянки, а також “сховати” малопривабливі складові.

У першу чергу необхідно «переплести» існуючі або вже наявні будівлі з природним середовищем. Вибрати рослини, виходячи з кліматичних відмінних рис. Так створюється об’ємно-просторова композиція ділянки, що надає йому персональний спектр. При плануванні крім іншого передбачається рельєф території. Від нього залежать інженерні та будівельні системи. Беручи до уваги відмінності в рельєфі, можливо зробити чудове природне розмаїття та сформувати прекрасний природний куточок. Тому важливо правильно оцінити геоморфологію ділянки: її стан, можливості внесення змін для формування достатніх обрисів. Щоб досягти бажаного результату проводиться доскональний ландшафтний аналіз. Уважно досліджуються як складові самої ділянки, так і прилеглих територій, які крім іншого будуть впливати на сукупну картину. Досліджується рослинність ділянки та будівлі навколо нього, наприклад дитячі будинки або альтанки.

Після цього, можна приступати до проектування ландшафту. За допомогою квітучих рослин, можна прикрасити ділянку. Головне слід пам'ятати про почуття міри. Хоча, квітів на ділянці багато не буває, але правильно створений квітник стане Вашою родзинкою. Ваші гості з захватом будуть приходити і милуватися красою ділянки.

В нас індивідуальних підхід до кожного клієнта, а головне -  не потрібно нікуди їхати і шукати рослини, так як всі вони знаходяться тут. Все, що потрібно — приїхати і вибрати що Вам подобається, а решту роботи за нами.

Наші роботи

P.S. Ми перетворимо Вашу ділянку на казку, на куточок Вашої мрії

Замовити безкоштовний виїзд спеціаліста

повернутись до Послуги

Акції

Чому потрібно купувати рослини і садовий товар саме у нас