+380 63 64 806 78
+380 68 46 777 59

+380 63 64 806 78 +380 68 46 777 59 Працюємо:
Пн-Сб: 9:00-18:00
Нд: 10:00-16:00

Ваш кошик 0

     Не один рік на вічтизняному ”зеленому” ринку активно і плідно працює наш садовий центр ГалСад (від ”галицька садиба”). З часу заснування (літо 2005) ми зуміли поступово розширити не лише свою територію та сферу пропонованих нами послуг, а й створити хорошу стабільну базу клієнтів, налагодивши тісні ділові зв’язки з гуртовими та роздрібними покупцями, як на галицькому терені, так і по всій Україні.

     Знаходимось ми у самому кінці вулиці Зеленої, одразу за перехрестям київської та франківської трас (перед селом Давидів). Не помітити нас просто не можливо: гігантська теплиця і велика територія з вуличними рослинами – це саме те, що Ви шукали. Якщо ж власного авто у Вас немає, то на допомогу прийде громадський транспорт: маршрутівками № 160, 161, 178 регулярно можна дістатися до нас без пересадок фактично з центру (від площі Петрушевича). А причин відвідати наш садовий центр безліч. Задумали створити вдома оранжерею? Вирішили, що город з бульбою не надто солідно виглядає при Вашій садибі, і ви маєте геніальний проект ландшафтного дизайну? Тоді Вам до нас! І не обов’язково для того любити садівництво – дбайте та порадуйте близьких! Одним словом, по будь-які (від класики до екзотики) рослини, усе для і до них (чим підгодувати, полікувати, захистити, обробити, у що посадити, і т.д, і т.п., і тощо) – сюди! сюди! сюди!

      Географія наших закордонних партнерів теж досить обширна, адже пропонуємо Вам товар від провідних європейських виробників галузей, дотичних до керунку, у якому ми працюємо. Про це, до речі, свідчить і те, що у 2009 році ГалСад визнано імпортером року. Крім того, останнім часом ми активно займаємось вирощенням власного посадкового матеріалу, з метою оптималізації цін і доступності рослин для різних категорій клієнтів.

      Щорічно ми беремо участь у різноманітних всеукраїнських виставках, орієнтованих на розвиток ландшафтного дизайну та флористики, туристичного, готельного та ресторанного бізнесу ( ”Тур-Експо”, ”квіти та Ландшафт”, ”Дизайн ХХІст” тощо); нас дипломовано за участь у підготовці міста до Євро-2012 – за професійну майстерність.

      Завжди до ваших послуг професійна молода команда ГалСаду: кваліфіковані працівники радо допоможуть консультаціями та порадами, обслужать на належному рівні. Наша діяльність не обмежується купівлею-продажем. Виконуємо замовлення з проектування дизайну та декорування екстер- та інтер’єрів будь-яких приміщень, оформлення різноманітних урочистостей. Усе, що б ми не робили, ми робимо для Вас. Для постійних відданих клієнтів на ГалСаді діє система індивідуальних накопичувальних знижок, послуга оповіщення про надходження новинок, акції та інша інформація.

      Регулярно у жовтні запрошуємо усіх на святковий ярмарок, коли можна не лише вдало скупитися під час сезонного розпродажу, а й файно розважитись у кращих традиціях українського народу. Зрештою, до нас можна приїхати погожої днини і просто прогулятися… І тоді гарантовано щось та й Вас зацікавить і приводитиме на ГалСад ще і ще. А чекаємо ми Вас щодня – без вихідних: у літній період з 8.00 до 20.00, у зимовий – з 9.00 до 18.00, а у неділю з 10.00 до 16.00.

Акції

Чому потрібно купувати рослини і садовий товар саме у нас