+380 63 64 806 78
+380 68 46 777 59

+380 63 64 806 78 +380 68 46 777 59 Працюємо:
Пн-Сб: 8:00-20:00
Нд: 10:00-16:00

Ваш кошик 0

Статті

Як виростити кактус в домашніх умовах

Чи можна вдома вирощувати кактуси? Чому б і ні. Максимум задоволення і мінімум турботи. Можна їздити в тривалі відрядження, подорожі, піддаватись забудькуватості і домашній улюбленець не особливо від цього страждатиме. Щоправда, якщо забудькуватість триватиме тижні, то все ж не варто чекати гарного вигляду свого кактуса. В цій статті зупинимось на деталях, особливостях і тонкощах вирощування кактусів в домашніх кімнатних умовах, визначимо, що вони люблять, чого бояться і як виростити квітучий кактус.

Дата: 2017-07-21 10:01:09

детальніше »

Розмноження фікуса в домашніх умовах

Фікуси заслужили собі славу красивих і відносно невибагливих рослин, догляд, вирощування і розмноження яких не викликає труднощів і неприємностей, а також не займає багато часу. Зупинимось детально на темі розмноження і почнемо з розмноження фікуса живцями в домашніх умовах.

Дата: 2017-07-18 19:04:13

детальніше »

Правильне пересаджування цикламену в домашніх умовах

Щодо пересаджування цикламену є багато рекомендацій і одне чітке правило, і стосується воно того, коли це робити і чи можна пересаджувати квітучий цикламен. Регулярне пересаджування, яке здійснюється в один і той же час кожного року, проводиться обов’язково до початку його бутонізації, тобто перед початком періоду цвітіння. Найчастіше це середина літа, коли листочки вступають в фазу активного росту. Якщо пересаджування проводиться регулярно і правильно, а догляд забезпечується сприятливий, цикламен може тішити око дуже довго, до двадцяти років.

Дата: 2017-07-04 12:40:38

детальніше »

Розмноження фіалок в домашніх умовах

Способів розмноження кімнатних фіалок є декілька і їх не можна однозначно назвати простими чи складними, як і процес їх розмноження загалом. Фіалки вибагливі і делікатні рослини, але ті, хто їх вирощує тривалий час, впевнено стверджують, що з досвідом це стає абсолютно просто. В чому тонкощі, які є особливості і який спосіб дає найбільшу вірогідність вкорінення нової рослини розповімо далі.

Дата: 2017-06-30 19:45:22

детальніше »

Як вибрати горщик для драцени

Драцена не відноситься ні до рідкісних, ні до примхливих, ні до складних в догляді рослин і цим, окрім прекрасного вигляду, заслужила любов квітникарів у всьому світі, в нашій країні зокрема. Дотримуючись найпростіших рекомендацій по догляду можна швидко і без особливих труднощів виростити красиву, велику і здорову рослину, яка стане зеленою окрасою квартири, офісу чи будь-якого іншого приміщення. Даний матеріал присвячений тому, в якому горщику ця красуня почуватиметься найкраще, які є рекомендації щодо його розміру, матеріалу і загалом, в який горщик садити драцену.

Дата: 2017-06-29 16:15:59

детальніше »

Як доглядати каланхое в домашніх умовах

Отже, вдома з’явилась красива і корисна рослина – каланхое. Що робити, щоб їй сподобалось в новому місці, щоб відбувався активний ріст, рясне цвітіння і не турбували хвороби і взагалі, як доглядати каланхое в горщику? Відповіді на ці і інші запитання в даній статті.

Дата: 2017-06-27 16:02:18

детальніше »

Калатея Сандеріана

Калатея Сандеріана, яка ще носить назви орната або прикрашена, надзвичайно красивий представник свого виду, яку щиро цінують любителі оригінальних кімнатних рослин. Спробуємо розібратись в її особливостях, а також визначимо умови її догляду і вирощування.

Дата: 2017-06-26 21:22:24

детальніше »

Правильне пересаджування азалії в домашніх умовах

Вередлива але така красива і щиро улюблена всіма азалія вже тривалий час підкорює серця любителів кімнатних рослин в нашій країні. Наш клімат і вологість повітря не є для неї типовими, чим і пояснюється необхідність особливого догляду і посиленого піклування. В нагороду за це азалія неймовірно красиво цвіте, створюючи в кімнаті приємну атмосферу і надаючи їй святкового і елегантного вигляду. Щодо догляду за нею є багато порад і їх важко зібрати в один повний матеріал, тому доцільно зупинятись окремо на кожному запитанні і розбирати їх поокремо. В цій статті виведемо ключові поради стосовно того, як правильно пересадити азалію .

Дата: 2017-06-23 17:19:26

детальніше »

Бегонія Елатіор

Квітуча бегонія Елатіор – одна з улюблених рослин, які вирощуються в кімнатних умовах. Не зважаючи на потребу в особливому догляді, вона стає справжньою знахідкою для тих, кому взимку бракує яскравих барв, в кого псується настрій в холодні пори і настає депресивний період. Час її цвітіння може настати в будь-яку пору року, а кольорова гамма густого цвіту залишає позаду багатьох кімнатних улюбленців. Як доглядати бегонію Елатіор щоб досягти цвітіння, які найпопулярніші види доступні для придбання і вирощування вдома, як розмножувати рослину і багато інших запитань будуть розкриті в цій статті.

Дата: 2017-06-21 14:32:35

детальніше »

Як поливати заміокулькас правильно

Правильний полив заміокулькаса, як і будь-якої кімнатної рослини, є запорукою його здорового росту і красивого зовнішнього вигляду. Саме порушення системи поливу спричиняє виникнення більшості хвороб вазонів, їх загнивання і загибель. Зупинимось детально на темі поливу, щоб не допустити поганого самопочуття свого улюбленця і мати можливість довго і стабільно насолоджуватись його екзотичною красою.

Дата: 2017-06-20 13:52:33

детальніше »

Акції

Чому потрібно купувати рослини і садовий товар саме у нас