+380 63 64 806 78
+380 68 46 777 59

+380 63 64 806 78 +380 68 46 777 59 Працюємо:
Пн-Сб: 8:00-20:00
Нд: 10:00-16:00

Ваш кошик 0

ТРЕНД У ФІТОДИЗАЙНІ: ВЕРТИКАЛЬНЕ ОЗЕЛЕНЕННЯ

ТРЕНД У ФІТОДИЗАЙНІ: ВЕРТИКАЛЬНЕ ОЗЕЛЕНЕННЯ

      ТРЕНД У ФІТОДИЗАЙНІ: ВЕРТИКАЛЬНЕ ОЗЕЛЕНЕННЯ

Якщо ви любите еко-стиль і елементи природи в інтер'єрі, вас неодмінно зацікавить одне з найпростіших, але й найкрасивіших рішень – вертикальне озеленення.

На Заході дизайнери інтер’єру вже давно пропонують своїм замовникам вертикальне озеленення для дому, офісу, ресторану, кафе. Такі стилістичні рішення якраз на піку актуальності і набирають шалених обертів популярності. Висячі сади допомагають «розбавити» сувору атмосферу лофтового чи мінімалістичного дизайну, при цьому, позбавляючи оселю шаблонного закритого простору: ви не відгороджуєтесь від навколишнього світу – ви маєте вдома шматочок зеленого раю. В офісі вертикальне озеленення візуально «розслабляє» інтер’єр, сприяє підсвідомій релаксації працівників, не займаючи багато місця. Дизайн такої стіни може бути найрізноманітнішим і залежить від ваших індивідуальних уподобань.

Вертикальне озеленення  (жива стіна з рослин, фітостіна) – закріплена на стіні вертикальна конструкція, у якій розміщуються живі рослини, що забезпечуються переважно автоматичним поливом і ростуть з мінімальним втручанням людини. Як правило, фітостіни конструюються з автоматичною системою мікрокрапельного поливу. Якщо композиція невелика, то без такої системи можна обійтися, але розташувати її потрібно так, щоб був постійний доступ для регулярного ручного поливу.

Ми рекомендуємо вам встановлювати фітостіни з невибагливими рослинами. Найкраще підійдуть спатефіліум, епіпремнум, різні сорти папоротевих.

Що стосується догляду, то для зеленої стіни часто передбачене додаткове освітлення. Для стін з автоматичним поливом достатньо буде періодично поповнювати ємність водою і удобрювати ґрунт.

З усіх питань відносно замовлення і установки зеленої стіни з живих рослин звертайтеся до фахівців нашої компанії.

 

 

 

Акції

Чому потрібно купувати рослини і садовий товар саме у нас