+380 63 64 806 78
+380 68 46 777 59

+380 63 64 806 78 +380 68 46 777 59 Працюємо:
Пн-Сб: 9:00-18:00
Нд: 10:00-16:00

Ваш кошик 0

ЖИВА СТІНА ІЗ СТАБІЛІЗОВАНОГО МОХУ!

ЖИВА СТІНА ІЗ СТАБІЛІЗОВАНОГО МОХУ!

Більшість любителів затишку і зелені в приміщенні, просто не мають можливості постійно доглядати за своїми рослинами. У цій статті ми розповімо Вам про альтернативний і дуже цікавий варіант озеленення.

Ви чули коли-небудь про живі стіни з моху? Це абсолютно нова тенденція в дизайні інтер'єру, яка зближує Вас з навколишнім світом. Головною перевагою такої стіни є унікальність і ефектність. Уявіть тільки, яка атмосфера природи пануватиме у Вашому домі, офісі, ресторані тощо.

Вертикальне озеленення зараз стає все більш популярним і затребуваним серед тих, хто в курсі тенденцій дизайну інтер'єру. Це нововведення вже полюбилося європейськими дизайнерами. І це не дивно, адже такий декоративний мох, як живий куточок природи, дуже яскраво і гармонійно пожвавить будь-який інтер'єр.

Мох - це натуральний матеріал, який збирається вручну в лісах Скандинавії і широко використовується в різних видах озеленення. Потім, за спеціальною технологією, природна волога в структурі рослини замінюється спеціальним екологічним складом. Завдяки цьому стабілізований мох набуває і зберігає на довгі роки гнучкість і природну м'якість.

Переваги стіни з моху:

- Догляду не потребує. Вам не потрібно облаштовувати систему спеціального освітлення і автополиву (наприклад, як для живої стіни з рослин). 

- Можна реалізувати будь-які Ваші ідеї (візерунки, написи). Тільки уявіть яка можливість для творчості відкривається перед Вами.

- Мох має дуже приємну на дотик текстуру.

- Стіни з стабілізованого моху не потребують спеціального освітлення, тому Ви можете розміщувати такі творіння в напівтемряві, і навіть не переживати.

 

Варто відмітити:

  • Мох боїться води і прямого сонячного світла.
  • Якщо в кімнаті вологість менше 40%, мох може трохи підсихати.

 

Якщо Ви хочете створити особливий простір, стежите за новинками в декорі, полюбляєте експериментувати і думаєте як додати фарб в свій інтер'єр, тоді Вам потрібно подумати над вертикальним озелененням стіни з стабілізованого моху. А наша команда Вам в цьому з радістю допоможе!

Приймаємо ідивідуальні замовлення на виготовлення настінних панно, лого тощо.

Телефонуйте або пишіть нам, будемо у тренді разом з Вами.

+380 63 64 806 78

+380 68 46 777 59


 

 

Акції

Чому потрібно купувати рослини і садовий товар саме у нас